Menu

2017 tesettürlü duvak ve gelinbaşı modelleri

Muhteşem bir gelin olmanın ilk adımı her ne kadar doğru gelinlik seçimiyse de son vuruşu daima gelinliğinize uygun, onunla bütünleşen duvak ve gelinbaşı modelleri yapar.

Gelişen teknoloji sayesinde neyse ki artık hepimiz moda ve son trendleri yakından takip etmekte zorlanmıyoruz. Eh bu da bize gerek günlük hayatımızda gerekse bu tarz özel organizasyonda şıklığı yakalamanın kapılarını sonuna kadar açıyor.

2017 tesettürlü duvak ve gelinbaşı modelleri

Madem ki böyle bir imkan var, bize de bunu değerlendirmek kalıyor tabi ki! Haydi o zaman bu yıl düğünlerde en çok tercih edilecek olan 2017 tesettürlü duvak ve gelinbaşı modellerine bir göz atalım. Benim modelleri görür görmez ilk aklıma gelen “ne kadar göz alıcı” oldu. Özellikle o bol taşlı, bol incili, şıkır şıkır gelin başları tam da Osmanlı sultanlarının ihtişamını yansıtıyor bence.

2017 tesettürlü gelinbaşı ve duvak modelleri 1

Bu gösterişli tesettür gelinbaşı modelleri aynı şekilde tasarlanmış muhteşem bir gelinlikle düşünüldüğünde inanılmaz bir görsel ziyafet doğrusu. Hayranlık uyandırıcı. Taşlı ve incili gelinbaşı modelleri herkesin zevkine hitap etmeyebilir tabi ki. Bazı genç kızlarımız da daha sade, daha duru bir duruşu tercih edebilirler.

gipürlü tesettür gelinbaşı ve duvak modelleri

O zaman da yapılabilecek en doğru tercih sade tesettür gelinbaşı modellerinden birini seçerek onu gipürlü tesettür duvak modelleri ile zenginleştirmek olabilir. Tabi ki şık olmak için abartıya kaçmak gerekmiyor. Bu tamamen zevkinize ve gelinliğinizin modeline bağlı olarak karar verebileceğiniz bir durum. Gelinlik modelini henüz seçmemiş olan genç kızlarımız sitemizde birçok model bulabilirler. Ayrıca Aysira tesettürlü gelinlik modelleri için Urbanur’u ziyaret edebilirler.Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.