Menu

2017 sonbahar tunik modelleri

Tesettür giyiminde patlaklık veren tunik modelleri 2017 yılı sonbahar mevsiminde de gene patlaklık verecek gibi gözüküyor.

Rahatlıklarından taviz vermeyen bayanların ilk tercih ettikleri tunik modeller sezonun en çok tercih edilen giyim kategorisinde…

Asimetrik tunik çağla yeşil

Dolapların en çok yer kapladığı tunikler bu sezonun da bas rolünde. Her ne kadar ilk etapta rahatlık için tercih edilse de şıklığından taviz vermek istemeyen  bayanların  da dolaplarında yer alma konusunda iddialı. Çünkü bulunduğu her ortamın rengini ve şeklini alabilen tunik modelleri piyasada en çok satan modeller arasında bu yeterince her şeyi özetliyor.

Asimetrik tunik siyah

Şıklıklarına şıklık katmak isteyen bayanların tuniklerde kemer, kolye vb aksesuar kullanarak farklı bir renk katmaları çok basit şıklık yollarındandır

Son zamanlarda tuniklerde şıklığı öne çıkarmak için kullanılan pullar özel davetiyelerde dikkatleri üzerinize çekmek için yeterli. Tabi bununla da sınırlı değil elbette. Salaş modeller, asimetrik kesimler, kuyruk modeller ve piliseli dikimlerde söz konusu şıklığın öbür adı.

Asimetrik tunik su yeşili

Günlük hayatta Baskılı, fermuarlı, desenli tunik tercih edenlerin gene bu sezon sıkıntı çekmeyeceği aşikar. Çünkü bu sezonda spor giyinmeyi tercih edenlerin rahatlığı yüzleri güldürecek.

Kombinlenmesi oldukça basit olan tunik modelleri, bugün ne giysem sorusunu rahatlıkla cevaplayarak  2017 son bahar kreasyonunda değişik model ve desenlerle yerini aldı. Şıklık ve rahatlıklarından taviz vermeyen bayanların her mevsim çok rahatlıkla kullanabilecekleri tunikler her kesim ve her bütçeye de uygun.

2017 sonbahar tunik modelleriCategories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.