Menu

2017 hamile yazlık giyim modelleri

Hamilelik bir bayanın giysi seçmekte en çok zorlandığı dönemlerden biridir. Değişen vücut ölçüleri hanımları psikolojik olarak oldukça etkiler. Fakat doğru giysi seçimleri ile bu dönemi kendimizle barışık geçirmek elimizde.

Bu dönemde aslolan tabi ki rahat giysiler tercih etmek. Ama bunun için şıklığımızdan  da taviz vermek zorunda değiliz. Bu nedenle yaz hamilelerinin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Hem oldukça fazla çeşit var hem de yaz modellerinin hemen hepsi çok rahat ve kullanışlı modeller.

2017 hamile yazlık giyim modelleri

Hamile hanımların bu yaz tercih edebilecekleri giyim modelleri arasında en çok tercih edilecek olanlar şüphesiz ki elbise modelleri. Genel olarak da yaz aylarının en rahat giysileri elbiseler değil mi? Özellikle yazlık kumaşlardan dikilen şifon hamile elbise modelleri sizi bunaltıcı yaz sıcağından kurtarabilir.

hamile abiye elbise modelleri

Özellikle de düğünlerin en sık olduğu bu sezonda şifondan dikilmiş hamile abiye elbise modellerinden biri ile göz alıcı bir anne adayı olabilirsiniz.

Günlük hayatta spor giyimi tercih eden dinamik anne adayları için ise hamile kot pantolon üzerine giyilecek bir t-shirt mükemmel bir uyum sergileyecektir. Bunun için her dönem farklı esprilerle karşımıza çıkan hamile tunikleri ile hem çok cici hem de çok sempatik görünmeniz garanti.

Hamile giyim tunik modelleri

Tabi kot modelleri denince bahçıvan kotları ya da başka bir deyişle slopetleri de unutmamak gerekir. Ama hamileliğin özellikle son aylarında bahçıvan kotlar rahatsızlık verici olabilir.

Gelelim tesettürlü hamile giyim modellerine. Hamileler için de yaz döneminde yine uzun elbise modelleri, hamile kot modelleri ile kombinlenen hamile tunikleri kullanılabilir modeller arasında.

tesettür hamile giyim modelleri

Yani hamilelikte artık ne giysem derdi diye birşey yok. Çünkü çok şık hamile giyim modelleri var. Üstelik geçmiş zamanların aksine çok daha erişilebilir fiyatlara. İşte 2017 hamile yazlık giyim modellerinden bazıları;Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.