Menu

2017 Armine Kış Koleksiyonu

2017 Armine Kış Koleksiyonu

Sonbahar kış sezonu içerisinde şık olmanın yolları Armine tesettür giyim markasından geçiyor, bunu tüm muhafazakar bayanlar biliyor.

Yeni sonbahar sezonu içerisinde Armine tasarımları, tüm tesettürlü bayanların gönüllerinde taht kurmaktadır. Armine markasının, 2016 – 2017 sonbahar kış koleksiyonu içerisinde bütün kategorilerde ürünler yer alıyor. Bugün sizler için, Armine markasının en şık tasarımlarından olan modelleri sergiliyoruz. Armine etek modellerinde, daha düz ve sade modeller sonbaharda tercih edilecek. İnce kemerler ile detaylandırılan kemerler, bordo, kahve ve siyah tonlarda ön planda.

Sonbahar Armine elbise modelleri, zarifliğinden hiç ödün vermeden, soft renkler ile sonbaharı karşılıyor. Düz ve sade modeller dışında tabi ki hareketli elbiseler de koleksiyonda bulunuyor. Armine eşarpları da, sonbahara çok farklı modeller ile hazırlanmış bulunuyor. Eşarplarda farklı görüntüler yakalanmasını sağlayan sonbahar desenleri, her yaştan bayanlar için farklı tasarımlar ile sizlere sunuluyor.

 Categories:   Skirt Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.