Menu

2016 Yazlık Pardesü Modelleri

2016 Yazlık Pardesü Modelleri

Muhafazakar bayanlar için tasarlanmış olan pardesü modelleri, 2016 ilk bahar yaz sezonu içerisinde klasik duruşundan sıyrılarak daha spor bir görünüm kazanmıştır.

Peşinizi asla bırakmayacak fırfırlar, geometrik desenler, desenli ve çizgili modeller, fermuar detaylı birçok fikir, ince modelleri ile sizlere sunuluyor. Her marka, tesettür giyim alanında kendi çizgisinde özgün tasarımlara yer veriyor olsa bile, ortak noktalarının olduğu da görülmektedir.

Dünya modası tarafından tesettür giyime sıçrayan akımlar, pardesü modellerinde alışılagelmişin dışarısında yeni bir soluk ile gelmektedir. Yeni sezonun trendlerini barındıran birbirinden farklı özel tasarımlar, mercek altında incelenebilecek detaylara sahip. Yazlık tesettür pardesü modellerine bakıldığı zaman, klasiklikten uzaklaşılıp spor giyim alanına yönlenildiği göze çarpıyor. İsteğe göre tek renkli veya çok renkli pardesü modelleri, hayatınızın şıklığını en rahat şekilde yansıtacaktır. Kot modası da bu yaz sezonunda pardesüler üzerinde görülüyor. İnce formdaki kot pardesüler de güçlü bir stil taşımaktadır.Categories:   Ferace Pardons Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.