Menu

2016 Tesettür Bindallı

2016 Tesettür Bindallı

Ülkemizde geleneksel olarak kabul edilen kına törenlerinin vazgeçilmezlerimden olan özel tasarımlı tesettür bindallı modelleri, en uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor.

Bayanların zevkleri ve tarzları birbirinden oldukça farklıdır. Bu doğrultuda yeni tasarım yapma arayışına giren markaların tasarımcıları her tarza ve zevke uygun olan bindallı modellerini, tesettür giyim alanına yönlendiriyor. Eski dönemlerden günümüze gelen bu modeller üzerinde genellikle Osmanlı desenleri bulunuyor. Aynı zamanda Osmanlı dönemlerinde daha fazla tercih edilen bu geleneksel ürünlerin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de kaftan modelleri olmaktadır.

Hint modelleri ise günümüzde çok daha modern tasarımlara ulaşmış örnekler olarak karşımıza çıkıyor. Modern ve klasik tasarımlar, hem kına törenlerinin konseptlerine hem de kendi zevkinize uygun modelleri bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Gümüş ve altın rengi işlemeler, bordo, kırmızı ve mor kına kıyafetleri üzerine tasarlanıyor. Gül kurusu, mürdüm ve siyah renklerini de bindallılar üzerinde tercih edebilirsiniz.Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.