Menu

2016 Tesettür Aksesuar Trendleri

2016 Tesettür Aksesuar Trendleri

2016 senesi ilkbahar yaz sezonu, aksesuarların zamanı olacak. Modanın en üst noktasına hakim olan minimalist tasarımlar, yeni sezonun giyim koleksiyonlarında da baş rolde. Aksesuar çeşitleri, bu sadelik akımını şıklığa dönüştüren parçalardan olmaktadır.

Birbirinden iddialı formlarda olan sezon aksesuar çeşitleri, sizlerin de vazgeçilmezi olacak. En sade görünen ruhsuz giyim ürünlerini dahi çarpıcı hale getirecek olan 2016 yaz sezonu aksesuarları, şimdi mercek altında. Dünya çapında ünlü olan markaların koleksiyonları arasında yer edinen torba modelli çantalar, bu sezonda tesettürlü bayanların da vazgeçemeyecekleri modellerden olmaktadır. Farklı havası ve rahatlığı ile özel görünüm sunan torba çanta modelleri ince saplı ve ağzı büzgülü formda tasarlanmıştır.

Elde taşınan çantalar alanında ise etnik desenleri bünyesinde barındıran el çantaları çokça tercih edilmektedir. Birbirinden güzel renklerin yöresel desenler ile birleşmesi ile tasarlanan etnik çantalar da tesettür aksesuar çeşitleri arasında boy gösteriyor. Yuvarlak veya dikdörtgen şekilde tasarlanmış olan sıra dışı tasarımlardan oluşan gözlükler de çılgınlıktan hoşlanan muhafazakar bayanların ilgisini çekecek gibi görünüyor.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.