Menu

2016 Tekbir Dış Giyim Modelleri

2016 Tekbir Dış Giyim Modelleri

Tesettür giyim markalarının en bilinen isimlerinden olan Tekbir giyim, ölçülü modelleri ile beğeni kazanmaya devam ediyor.

Bayanların her türlü zevkine hitap edebilecek parçaların yer aldığı koleksiyon içerisinde, her bedene özel tasarımları görebilmek mümkün. Kendine özgü bir çizgide ilerleyen Tekbir giyim markası, bu duruşundan asla ödün vermiyor. Tekbir giyimde 2016 kış dış giyim ürünlerine bakıldığı zaman kaban ve pardesü gibi soğuk havaların kurtarıcı giyim ürünleri dikkat çekiyor.

Tekbir markası adı altında, sade ve yalın parçaları bulabileceğiniz gibi farklı detaylara sahip olan tasarımları da koleksiyon içerisinde inceleyebilirsiniz. Sıcak renklerin yaz ile birleştiği ürünler, kaliteli dokuları ile de sizlere sıcaklık verecek. Farklı detayların bir ürün üzerinde kullanılması, yeni sezon ürünlerinin öne çıkan trendleri arasında yer alıyor. Tekbir markasının giyim ürünlerine işlediği bu trend, tesettür giyime de şıklık katmaktadır. Fermuar, kapüşon ve desenlerin ahengi, giyim parçasını daha şık ve elegan bir yapıya dahil ediyor.

Manto ve pardesüleri kış aylarında bırakıp ilkbahar yaz sezonuna baktığımızda ise ferace modellerini kapları örnek gösterebiliriz. Yine kış aylarında markanın kullandığı trend, yazlık ürünlerde de dikkat çekiyor. Hem desenli hem de birden çok detaylı tasarlanmış ürünler oldukça rahat bir kullanışa da sahip. Yaz gelmeden herkes gardırobuna Tekbir giyim ürünü koyabilir.Categories:   Ferace Pardons Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.