Menu

2016 Çizgisel Butik Abiye

2016 Çizgisel Butik Abiye

Kabarık elbiselerden abartılı taş detaylarına 2016 Çizgisel Butik abiye modelleri ile ulaşabilirsiniz. En sevilen modeller yeni koleksiyonda yer aldı.

Çizgisel Butik, birbirinden şık ve güzel abiyelere imza atmaya devam ediyor. Tasarımlar, ilkbahar yaz kreasyonu içerisinde kullanılan yumuşak renklerden oluşuyor. Aynı zamanda kıştan kalan koyu sıcak renk tonları da, hala abiyelerde yer alıyor. Yeni tasarımları sayesinde zarifliğinden ödün vermeyen tasarımcının romantik ve asi tesettür abiye modelleri, ihtişamı ile sizleri bekliyor.

Özel gün denilince akla gelen, nişan, düğün ve mezuniyet gecelerine isminizi yazdırmak istiyorsanız, 2016 yeni koleksiyonu mutlaka incelemelisiniz. Dantel ve tüller ile romantik bir yolculuğa katılmak ister misiniz? Sihirli bir kesim taşıyan tasarımlı elbiseler, yaka detaylı, omuz detaylı, sırt detaylı, tüllü ve dantelli modelleri ile sizleri zarif bir yolculuğa götürmeye hazırlanıyor. Balık etek ve işlemeler de zevkinize göre size bu yolculukta eşlik edebilir. Özel kabarık etek modelleri veya sade ama rengi ile dikkat çeken abiye modelleri, elegan görünümleri ile tam da sizler için hazırlanmış görünüyor.

2015 yaz sezonunda başlayan pelerin kullanımı bu sezonda da ön planda görünüyor. Osmanlı döneminden beri taşınan pelerin, modernize edilmiş tül veya dantel detaylı hali ile, sizleri çok daha modern bir hayata taşıyabilir.Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.